Poniedziałek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 3287
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Samorządy szukają miss wałbrzyskich studentów

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 3 maja 2010, 22:20
Aktualizacja: 22:21
Autor: Dominika Krawczyk
Fot. Dominika Krawczyk
W tym roku podczas Juwenaliów, które odbędą się 15 maja, przeprowadzone zostaną wybory miss studenckiej braci.

Kryteria nie są surowe - kandydaci i kandydatki muszą być sympatyczni, dobrze prezentować się w todze i jak przystało na żaków, powinni również mieć coś w głowie.

- Tym razem wygląd i wzrost schodzą na dalszy plan - mówią organizatorzy wyborów. - Szukamy osób, które godnie reprezentują swoje uczelnie i mają miłą aparycję. Waga, kolor włosów czy indywidualny styl mają mniejsze znaczenie.

W projekcie udział biorą trzy wałbrzyskie uczelnie. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu, Filia Politechniki Wrocławskiej w Wałbrzychu i Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości.

- Jeśli masz ciekawą osobowość i zawsze chciałaś wziąć udział w podobnych wyborach, a bałaś się, że zostaniesz odrzucona z powodu swoich cech fizycznych, zgłoś się teraz - apelują organizatorzy. – Wiadomo, że panie zmagają się z kompleksami na punkcie swojego wyglądu. Wiele dziewcząt, mimo że wspaniałych, o tytule miss może zapomnieć ze względu np. na wagę. My chcemy zerwać ze stereotypami i pokazać, że piękno jest wielowymiarowe - przekonują.

Zgłoszenia przyjmowane są e-mailowo pod adresem: misswalbrzych@o2.pl do 12 maja. Oprócz chęci wzięcia udziału w zabawie należy krótko napisać coś o sobie i załączyć zdjęcie. W temacie kandydatki powinny zaznaczyć jakiej uczelni są studentkami.

Dziewczęta do występu przygotuje Miss Polonia 2007 Regionu Wałbrzyskiego, Katarzyna Brenk.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~vica1992 3-05-2010 22:35
na całym swiecie wiadomo ze miss to ma byc super( wizualnie )laska a nie jakies "piekno wielowymiarowe".ciekawe czy ktos sie zgłosi.osobiscie watpie.zlany pomysł

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group