Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 3237
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Sąsiedzkie konflikty

Wtorek, 30 sierpnia 2022, 14:21
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Sąsiedzkie konflikty
Fot. KMP Wałbrzych
W ostatnich dniach policjanci z Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego zatrzymali trzy osoby, które teraz odpowiedzą przed sądem za zniszczenie mienia. Jeden z podejrzanych uszkodził karoserię samochodu, drugi zniszczył drzwi do mieszkania oraz wybił szybę w oknie. Zatrzymana kobieta natomiast zdewastowała szybę wystawową sklepu.

W czwartek po południu dzielnicowi pierwszego komisariatu otrzymali zgłoszenie o tym, że mężczyzna w średnim wieku uszkodził zaparkowany przy ul. Ofiar Katynia w Szczawnie-Zdroju samochód osobowy, a straty oszacowane zostały na kwotę około 600 złotych. W toku wykonanych czynności funkcjonariusze ustalili, iż w tle jest konflikt pomiędzy dwojgiem znajomych, a sprawcą dewastacji okazał się 48-latek, który przy użyciu klucza zarysował kilka elementów karoserii pojazdu.

W piątek chwilę po północy, w wyniku zebranych informacji w sprawie, policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach zatrzymali w Czarnym Borze 17-latka, który chwilę wcześniej uszkodził drzwi wejściowe oraz wybił szybę w oknie jednego z mieszkań przy ul. Głównej w tej miejscowości. Nastolatek przyznał funkcjonariuszom, że powodem dewastacji był kolejny konflikt sąsiedzki. Straty właściciele mieszkania oszacowali również na kwotę około 600 złotych.

W sobotę w godzinach wieczornych policjanci prewencji zatrzymali kolejnego sprawcę dewastacji mienia – tym razem nietrzeźwą 52-latkę. Mundurowi udowodnili kobiecie, że tego samego dnia dokonała uszkodzenia szyby wystawowej jednego ze sklepów w centrum Wałbrzycha, gdzie straty oszacowane zostały na kwotę aż 14 tysięcy złotych. I w tym przypadku, jak się okazało, w grę wchodził konflikt sąsiedzki pomiędzy lokatorką, a właścicielami kamienicy.

Twoja reakcja na artykuł?

1
5%
Cieszy
4
18%
Hahaha
0
0%
Nudzi
4
18%
Smuci
4
18%
Złości
9
41%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group