Wałbrzych: Schowek w lodówce
Poniedziałek, 18 maja 2020, 6:44
Aktualizacja: Wtorek, 19 maja 2020, 8:20
Autor: red
Aktualizacja: Wtorek, 19 maja 2020, 8:20
Autor: red

Fot. KMP Wałbrzych
Większe ilości narkotyków w postaci amfetaminy ujawnili i zabezpieczyli w jednym z mieszkań w centrum naszego miasta policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.
Policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy w poprzednią środę nad ranem odwiedzili jedno z mieszkań przy ul. Wajdy. Zaskoczony wałbrzyszanin nie chciał dobrowolnie wydać ukrywanych przez siebie narkotyków, dlatego funkcjonariusze przystąpili do przeszukania pomieszczeń. Środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było wykonać blisko 750 porcji handlowych, funkcjonariusze znaleźli ostatecznie w kuchni w lodówce.
35-latek został zatrzymany i stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu zastosował w stosunku do wałbrzyszanina środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.