Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 2771
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Senioralia w Szczawnie

Wtorek, 1 października 2019, 6:38
Aktualizacja: Środa, 2 października 2019, 8:58
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Senioralia w Szczawnie
Fot. organizatorzy
Szczawieńscy seniorzy świętują Senioralia. Burmistrza Marek Fedoruk i Przewodniczący RM Michał Broda wraz z radnymi złożyli im serdeczne życzenia.

- Cieszymy się, że jesteście Państwo aktywni, ciekawi życia i radośni, dziękujemy za te pozytywną energię i za to że tu, w Domu Dziennego Pobytu Senior Wigor tak wiele się dzieje - podkreśla burmistrz.

Seniorzy zostali obdarowany przez burmistrza koszem słodyczy i tortem od RM. Swój upominek i dobre słowa dla seniorów przekazała także posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka. Dom Dziennego Pobytu Senior Wigor gmina przygotowała w 2016 roku, obiekt powstał w ramach programu wieloletniego o tej nazwie, przy wsparciu Ministerstwa Pracy i Polityki Socjalnej. Gmina rokrocznie przekazuję ze swojego budżetu środki na realizację działań i prowadzenie DDP. W tym roku to kwota blisko140.000 zł. Seniorzy dzięki temu biorą udział w ciekawych zajęciach, warsztatach, uczestniczą w wycieczkach, mają gdzie spędzić wolny czas. Niedawno ruszył także Klub Senior+, w którym także osoby w wieku 60+ znajdą dla siebie ciekawą ofertę zajęć.

Twoja reakcja na artykuł?

3
38%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
5
63%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group