Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 6201
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Seniorzy zatańczą przed wałbrzyskim ZUS–em

Czwartek, 15 września 2016, 9:03
Autor: red
Wałbrzych: Seniorzy zatańczą przed wałbrzyskim ZUS–em
Fot. archiwum
W najbliższy piątek wałbrzyszanie przeżyją prawdziwą inwazję seniorów.

Na szczęście – artystyczną. Członkowie stowarzyszenia „Radość życia” będą w ten sposób promować Wałbrzyskie Senioralia przed budynkiem ZUS na Placu Grunwaldzkim. Tego dnia będzie też można skorzystać z porad pracowników ZUS na temat emerytur, rent oraz zasiłków.

W najbliższy piątek, 16 września o godz. 11:00 przed budynkiem ZUS na Placu Grunwaldzkim w Wałbrzychu pojawią się seniorzy ze stowarzyszenia „Radość Życia”, którzy będą zapraszali wałbrzyszan na Senioralia. Obecni będą także pracownicy ZUS, którzy wszystkim chętnym założą profil PUE na portalu internetowym www.pue.zus.pl oraz odpowiedzą na pytania dotyczące emerytur, rent oraz zasiłków.
- Emeryci to szczególna grupa naszych klientów. To właśnie ze strony tych osób pracownicy ZUS otrzymują najwięcej wyrazów sympatii – mówi Jerzy Gajos, Dyrektor Oddziału ZUS w Wałbrzychu.

W tym roku senioralia będą trwały od 21 września do 1 października. Program jest bogaty, więc z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.
- Gorąco zapraszamy wszystkich seniorów z Wałbrzycha do włączenia się do imprezy. Jesteśmy z ulotkami w wielu miejscach w Wałbrzychu. Ważne, żeby jak najwięcej seniorów skorzystało z naszej propozycji, a szczególnie zapraszamy do uczestniczenia w Festiwalu Pasji i Kreatywności, gdzie wystawcy i artyści mogą się zaprezentować. Sportowcom już od środy 14.09.2016 zapewniamy bezpłatne treningi konkurencji olimpijskich. Przez wiele dni będzie działać Akademia Zdrowia Seniora, proponując wykłady i warsztaty z promocji zdrowia, w tym naukę udzielania I pomocy. Na zakończenie zapraszamy na Wielki Bal z okazji Obchodów Światowego Dnia Seniora - mówi Wanda Radłowska, Przewodnicząca Zarządu Stowarzyszenia „ Radość Życia”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group