Czwartek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 1974
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Seryjny włamywacz zatrzymany

Poniedziałek, 18 kwietnia 2011, 6:37
Aktualizacja: 6:37
Autor: KO
Wałbrzych: Seryjny włamywacz zatrzymany
Fot. Karolina Osińska
Wpadł na kradzieży roweru górskiego. Teraz dwudziestosiedmioletniemu wałbrzyszaninowi grozi nawet dziesięcioletnia odsiadka.

Mężczyzna jest podejrzany o włamanie do pomieszczenia piwnicznego pod koniec lutego i kradzież roweru górskiego. - W toku dalszych czynności policjanci udowodnili zatrzymanemu, że jest on również sprawcą jedenastu innych podobnych włamań - mówi nadkomisarz Jerzy Rzymek z wałbrzyskiej komendy. - Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Wałbrzyscy kryminalni zatrzymali złodzieja w jego miejscu zamieszkania przy ul. Braci Śniadeckich. Okazuje się, że specjalizował się on wyłącznie we włamaniach do piwnic, pomieszczeń gospodarczych oraz altan ogrodowych. Zatrzymany obszernie wyjaśnił policjantom szczegóły tych zdarzeń.

- Jak wynika z jego zeznań, jest on osobą samotną i kradzieże były jedynym jego źródłem zarobkowania. Kradł wszystko, co mógł łatwo sprzedać. Działał wyłącznie na terenie komisariatu I - relacjonuje nadkomisarz Rzymek. - Został umieszczony w policyjnym areszcie wałbrzyskiej komendy.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group