Czytających: 5148

Szczawno Zdrój: Sezon halowy 2015 zakończony

Środa, 25 lutego 2015, 16:04
Sezon startów halowych 2015 został zakończony. Publiczne Gimnazjum ze Szczawna – Zdroju po serii eliminacji i finale, zajęło trzecie miejsce za wałbrzyskimi szkołami sportowymi.

Drużyna zdobyła puchar, natomiast Damian Dauksza, Natalia Jeruzalska, Klaudia Bębeniec, Oliwia Czaban, Damian Zawolski medale za najlepsze wyniki zawodów. Startując indywidualnie uczniowie też wypadli bardzo dobrze.

Na Halowych Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorów Młodszych, które odbyły się w Libercu, Martyna Paulińska była piąta, a Paulina Chmielewska czwarta w pchnięciu kulą. W skoku wzwyż srebrny medal zdobyła Justyna Bryłka. Wynikiem 158 cm zakwalifikowała się na Mistrzostwa Polski Juniorów w Toruniu, skąd przywiozła zaszczytne ósme miejsce.