Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 4104
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Sezon zakończony

Wtorek, 13 kwietnia 2021, 14:28
Aktualizacja: 14:30
Autor: PAW
Wałbrzych: Sezon zakończony
Fot. Chełmiec Wałbrzych
Emocje po turnieju półfinałowym o awans do I Ligi Siatkówki Kobiet jeszcze nie opadły.

Czas jednak podsumować miniony sezon.

II Liga w liczbach:
5178 przejechanych kilometrów
1948 zdobytych małych punktów
48 wygranych setów
15 wygranych spotkań
48 zdobytych dużych punktów
2 miejsce w ligowej tabeli
1 awans do turnieju półfinałowego.

Sezon 2020/2021 okazał się dla naszego klubu najlepszym w historii. Pomimo braku awansu do turnieju finałowego, z Tomaszowa Lubelskiego wracamy dumni z osiągniętego wyniku. Przed rozpoczęciem rozgrywek nikt nie przypuszczał, iż zajdziemy tak daleko! Jesteśmy przekonani, że bagaż doświadczeń zdobyty w tym sezonie zaprocentuje w kolejnych latach!

Ogromne gratulacje dla naszych wspaniałych zawodniczek i trenerów. Dostarczyliście nam emocji, o których nawet nie śniliśmy. Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych kibiców. Pomimo pandemii przez cały sezon czuliśmy Wasze wsparcie. Ciepłe słowa, które otrzymywaliśmy napędzały nas do przekraczania kolejnych limitów.

Dziękujemy Wałbrzych Moje Miasto oraz jego władzom Roman Szełemej i Sylwia Bielawska za wsparcie naszych poczynań. Mamy nadzieje, że godnie reprezentowaliśmy nasze miasto na arenie rozgrywek krajowych.

Dziękujemy naszemu głównemu sponsorowi Wałbrzyskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji za zaufanie. Wierzymy, że nasza współpraca będzie trwać dalej, a w Polsce wszyscy dowiedzą się, że w Wałbrzychu płynie tylko Dobra woda z kranu!

Podziękowania należą się również wszystkim naszym pozostałym sponsorom, partnerom i patronom medialnym. Bez Was siatkówka kobiet w Wałbrzychu nie rozwijała by się tak prężnie.

Twoja reakcja na artykuł?

9
41%
Cieszy
8
36%
Hahaha
3
14%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
9%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group