Poniedziałek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 4784
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Siatkarki emanują energią

Poniedziałek, 25 maja 2020, 8:36
Aktualizacja: 8:41
Autor: PAW
Wałbrzych: Siatkarki emanują energią
Fot. użyczone
Wydaje się, że przymusowy przestój w treningach i rozgrywkach, spowodowany kwarantanną wynikającą z pandemii koronawirusa, nie wpłynął na kondycję wałbrzyskich siatkarek.

Zawodniczki II-ligowego Chełmca Wodociągi Wałbrzych emanują energią i z ochotą wróciły do treningów.

18 maja w pierwszym możliwym dniu, gdy udostępnione zostały obiekty zewnętrzne, nasze wałbrzyskie siatkarki zameldowały się na treningu. Gościny udzieliła PSP nr 15. Na tamtejszych boiskach zewnętrznych, z zachowaniem reguł sanitarnych, trener Marek Olczyk przeprowadził pierwsze zajęcia. Dodatkowo klub nawiązał współpracę z trenerem przygotowania ogólnego Krzysztofem Michalskim, który koordynuje treningi motoryki. Pozwoli to bezpiecznie wejść w cykl treningowy po tak długiej przerwie i przygotować się do nowego sezonu.

Prócz seniorskiej ekipy do treningu wróciła również siatkarska młodzież. Dziewczęta z grup juniorek, kadetek i młodziczek szlifują formę pod czujnym okiem trenerów Karoliny Olczyk, Grzegorza Będzińskiego i Mieczysława Strameckiego. Zawodniczki i trenerzy doczekali się wznowienia treningów. Pozwoli to na realizację zaplanowanego cyklu przygotowań do nowego sezonu.

Twoja reakcja na artykuł?

4
50%
Cieszy
2
25%
Hahaha
2
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group