Poniedziałek, 1 czerwca
Imieniny: Jakuba, Konrada
Czytających: 2891
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Siatkarski Dzień Kobiet w Głuszycy

Wiadomości: Głuszyca
Środa, 10 marca 2010, 9:12
Aktualizacja: 9:43
Autor: Mon.
Fot. UM Głuszyca
W miniony weekend o Puchar Burmistrza Głuszycy w towarzyskim turnieju piłki siatkowej walczyły cztery drużyny dziewcząt. Zwyciężyły głuszyczanki.

W sportowych zmaganiach wzięły udział siatkarki z Nowej Rudy, Ząbkowic Śląskich, Bystrzycy Kłodzkiej i Głuszycy. Spotkanie rozpoczęło się od życzeń, jakie burmistrz złożył paniom z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Zwyciężyła drużyna siatkarek z Głuszycy trenowana przez Grzegorza Będzińskiego. Drugie miejsce zajęły zawodniczki z Nowej Rudy, kolejne z Ząbkowic Śląskich, a ostatnie z Bystrzycy Kłodzkiej. Drużyny otrzymały z rąk Burmistrza puchary, a każda z uczestniczek tulipana.

- Te sportowe rozgrywki zorganizowaliśmy właśnie z okazji Dnia Kobiet. Wszystkie drużyny grały bardzo dobrze, ale nie ukrywam, że cieszy mnie fakt, że zwyciężyły reprezentantki naszego miasta – powiedział po spotkaniu Wojciech Durak, burmistrz Głuszycy. – Wszystkim Paniom z okazji ich święta składam raz jeszcze najserdeczniejsze życzenia – dodał.

Nagrody w turnieju ufundował także firma PowerBar. Turniej został zorganizowany przez Burmistrza Głuszycy, Centrum Kultury w Głuszycy oraz UKS Głuszyca.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group