Niedziela, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 2497
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Głuszyca: Siatkarski Dzień Kobiet w Głuszycy

Środa, 10 marca 2010, 9:12
Aktualizacja: 9:43
Autor: Mon.
Głuszyca: Siatkarski Dzień Kobiet w Głuszycy
Fot. UM Głuszyca
W miniony weekend o Puchar Burmistrza Głuszycy w towarzyskim turnieju piłki siatkowej walczyły cztery drużyny dziewcząt. Zwyciężyły głuszyczanki.

W sportowych zmaganiach wzięły udział siatkarki z Nowej Rudy, Ząbkowic Śląskich, Bystrzycy Kłodzkiej i Głuszycy. Spotkanie rozpoczęło się od życzeń, jakie burmistrz złożył paniom z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Zwyciężyła drużyna siatkarek z Głuszycy trenowana przez Grzegorza Będzińskiego. Drugie miejsce zajęły zawodniczki z Nowej Rudy, kolejne z Ząbkowic Śląskich, a ostatnie z Bystrzycy Kłodzkiej. Drużyny otrzymały z rąk Burmistrza puchary, a każda z uczestniczek tulipana.

- Te sportowe rozgrywki zorganizowaliśmy właśnie z okazji Dnia Kobiet. Wszystkie drużyny grały bardzo dobrze, ale nie ukrywam, że cieszy mnie fakt, że zwyciężyły reprezentantki naszego miasta – powiedział po spotkaniu Wojciech Durak, burmistrz Głuszycy. – Wszystkim Paniom z okazji ich święta składam raz jeszcze najserdeczniejsze życzenia – dodał.

Nagrody w turnieju ufundował także firma PowerBar. Turniej został zorganizowany przez Burmistrza Głuszycy, Centrum Kultury w Głuszycy oraz UKS Głuszyca.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group