Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 4188
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Siatkówka we krwi

Czwartek, 21 listopada 2019, 16:43
Aktualizacja: 16:44
Autor: PAW
Wałbrzych: Siatkówka we krwi
Fot. organizatorzy
Przed nami mecz na szczycie. 23 listopada w Hali Aqua–Zdrój przy ul. Ratuszowej odbędzie się spotkanie drużyn aspirujących do zwycięstwa w II lidze męskiej.

Do Wałbrzycha przyjeżdża rywal zza miedzy KS Bielawianka Bester Bielawa, który po 7 kolejkach plasuje się w czubie ligowej tabeli zajmując obecnie drugą pozycję. Przed meczem odbędzie się wyjątkowo ważna akcja ratowania życia innym.

Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze „Victoria” S.A. , Aqua-Zdrój, UKS Kinder Volleyball, TS Chełmiec Aqua-Zdrój oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu organizują w sobotę 23 listopada w godzinach 10.00-14.00 akcję oddawania krwi przez kibiców siatkówki. W tym czasie przed halą na parkingu przy ul. Ratuszowej 6 stać będzie autobus przystosowany do pobierania krwi. Dawcy, którzy oddadzą krew otrzymają pamiątkową koszulkę, voucher na kawę i ciasto w restauracji Aqua-Zdrój oraz podwójną wejściówkę na mecz siatkarzy z Bielawianką Bielawa (godz. 16.00). Dodatkowo podczas meczu w strefie małego kibica odbędzie się szkolenie ratowania życia dla wszystkich chętnych. Zachęcamy w najbliższą sobotę do kibicowania i oddania krwi. Patronat honorowy oraz zawodowy podczas akcji objął Prezydent Wałbrzycha dr Roman Szełemej!

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
1
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group