Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 2989
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Skarżą się na sąsiadów

Wtorek, 29 stycznia 2019, 11:46
Aktualizacja: 13:50
Autor: red
Wałbrzych: Skarżą się na sąsiadów
Fot. red
Do Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” wpłynęła skarga dotycząca wyrzucania przez okna niedopałków papierosów, chleba, śmieci, itp. rzeczy oraz trzepania pościeli, chodników przez okna i balkony w budynku przy ul. Basztowej 19.

SM "Podzamcze" przypomina, że każdy mieszkaniec osiedla, bez względu na rodzaj zajmowanego lokalu mieszkalnego (lokatorski, własnościowy, umowy najmu) zobowiązany jest do przestrzegania postanowień zawartych w „Regulaminie porządku domowego oraz zasadami podziału obowiązków pomiędzy spółdzielnią a użytkownikami lokali w zakresie napraw wewnątrz lokali w Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu”, który mówi:
§ 6 pkt 1. Wszyscy mieszkańcy zobowiązani są do:

a) utrzymania czystości i porządku wewnątrz i na zewnątrz budynku a zwłaszcza klatek schodowych, korytarzy, piwnic oraz innych pomieszczeń przeznaczonych do ogólnego użytku, jak również do szanowania zieleni i urządzenia małej architektury zamontowanych na terenie zasobów Spółdzielni,

§ 6 pkt 7. Wyrzucanie przez okna i balkony jakichkolwiek śmieci, butelek, niedopałków papierosów itp. oraz wykładanie na balkonach, parapetach okien oraz terenach przydomowych pożywienia dla ptactwa jest zabronione.

Twoja reakcja na artykuł?

7
21%
Cieszy
2
6%
Hahaha
1
3%
Nudzi
1
3%
Smuci
8
24%
Złości
15
44%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group