Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 2784
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sklep monopolowy prowadzili w domu

Wiadomości: REGION, Głuszyca
Czwartek, 31 marca 2011, 7:41
Aktualizacja: 7:42
Autor: red
Fot. red
Policjanci z Głuszycy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o handel wyrobami spirytusowymi bez wymaganych znaków akcyzy.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Głuszycy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 54 lat. Obaj mieszkańcy Głuszycy podejrzewani są o rozlewanie i sprzedaż wyrobów spirytusowych bez wymaganego wpisu do rejestru i akcyzy.

Kryminalni z Głuszycy na podstawie uzyskanych informacji zatrzymali 54-letniego mieszkańca Głuszycy. Mężczyzna kupował spirytus w Czechach i po rozrobieniu go, rozprowadzał alkohol na terenie Głuszycy. W czasie przeszukania mieszkania, zabezpieczono 1 litr czeskiego spirytusu. Mężczyzna przyznał się do winy. Wyjaśnił również policjantom, iż spirytus kupuje nie tylko w Czechach. Część „towaru” otrzymywał od 24-letniego mieszkańca Głuszycy. Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie 24-latka. U niego znaleziono 24 litry spirytusu bez wymaganych znaków akcyzy.

Obu mieszkańcom Głuszycy grozi kara do roku pozbawienia wolności.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~olo 31-03-2011 9:08
Dlaczego Państwo w obecnych czasach utrudnia prywatną działalność. I to do tego bardzo pożyteczna dla społeczeństwa
~kupczyk24h 1-04-2011 2:49
Sklep monopolowy w domu?! Co za durnie! Monopolowy przy kościołach! Jest jeszcze parę wolnych "punktów' przy kościelnych w Wałbrzychu! Są też place zabaw, jeden co prawda zajęty na Chałubińskiego k/szkoły Prawda radna sz.....i panie radny sz......? no nie 24h, ale za to bułkę i piwko można nabyć i spoko przy "sklepie" spożyć A dzieciarnia niech poznaje "realia życia" może jak zobaczą pełzającego pijaka to ich w przyszłości odrzuci od spożywania alkoholu na "sposób publiczny"?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group