Wtorek, 14 lipca
23°C Wałbrzych
CZYTAJ RÓWNIEŻ
112 Wypadek na "35" - objazd przez Świebodzice Tragedie i dramaty Zadźgał własną siostrę i ciężko ranił matkę. Usłyszał już zarzuty Tragedie i dramaty Dramatyczny wypadek z udziałem młodego sportowca! Aktualności Otwarto rozbudowaną część Zakładu Endoskopii Zabiegowej Piłka nożna Podgórze Wałbrzych oficjalnie z awansem Aktualności Bohaterska postawa dzielnicowych Tragedie i dramaty Tragedia w Lutyni, brat zabił własną siostrę i ciężko ranił matkę! Tragedie i dramaty Jedna osoba zginęła w czasie pożaru! Aktualności Po katastrofie stracili klientów. „Nikt nie mówi nam, kiedy będziemy mogli wrócić do pracy” Piłka nożna Ekstraklasowy Widzew odwiedzi klub z naszego regionu

Sklep monopolowy prowadzili w domu

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Policjanci z Głuszycy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o handel wyrobami spirytusowymi bez wymaganych znaków akcyzy.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Głuszycy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 54 lat. Obaj mieszkańcy Głuszycy podejrzewani są o rozlewanie i sprzedaż wyrobów spirytusowych bez wymaganego wpisu do rejestru i akcyzy.

Kryminalni z Głuszycy na podstawie uzyskanych informacji zatrzymali 54-letniego mieszkańca Głuszycy. Mężczyzna kupował spirytus w Czechach i po rozrobieniu go, rozprowadzał alkohol na terenie Głuszycy. W czasie przeszukania mieszkania, zabezpieczono 1 litr czeskiego spirytusu. Mężczyzna przyznał się do winy. Wyjaśnił również policjantom, iż spirytus kupuje nie tylko w Czechach. Część „towaru” otrzymywał od 24-letniego mieszkańca Głuszycy. Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie 24-latka. U niego znaleziono 24 litry spirytusu bez wymaganych znaków akcyzy.

Obu mieszkańcom Głuszycy grozi kara do roku pozbawienia wolności.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka