Czwartek, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 3737
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Skończyło się na strachu

Sobota, 3 października 2020, 12:24
Aktualizacja: Niedziela, 4 października 2020, 8:14
Autor: red
REGION, Głuszyca: Skończyło się na strachu
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci z Wałbrzycha oraz regionu przez kilka godzin poszukiwali 38–letniego mężczyzny. Mieszkaniec Głuszycy przekazał najbliższym, że zamierza popełnić samobójstwo.

Zaniepokojeni członkowie najbliższej rodziny przed godziną 19:00 zgłosili policjantom, że mężczyzna chciał odebrać sobie życie, ale po ich interwencji uciekł z miejsca zamieszkania. Głuszyccy oraz wałbrzyscy funkcjonariusze po uzyskaniu danych personalnych oraz rysopisu 38-latka od razu rozpoczęli poszukiwania i wytypowali miejsca, do których mógł udać się głuszyczanin. Powiadomili m.in korporacje taksówkarskie, na wypadek gdyby mężczyzna o podanym rysopisie wsiadł w taksówkę oraz Straż Miejską w Wałbrzychu - gdyż istniało prawdopodobieństwo, że 38-latek może udać się do naszego miasta.

W trakcie prowadzonych czynności poszukiwawczych – przed godziną 23:00 - zaginiony został ostatecznie odnaleziony przez policjantów prewencji wałbrzyskiej komendy w Jedlinie-Zdroju. Po rozmowie z funkcjonariuszami - i po wstępnych badaniach wykonanych przez wezwanych na miejsce zdarzenia ratowników medycznych - mieszkaniec Głuszycy trafił do szpitala, gdzie lekarze udzielili mu dalszej specjalistycznej pomocy.

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
67%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group