Wtorek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 2931
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Skorzystaj i naucz się języka

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 5 kwietnia 2010, 10:17
Aktualizacja: 10:18
Autor: DK
Fot. organizatorzy
Nawet o 760 zł taniej można nauczyć się angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego, metodą SITA. Wszystko dzięki programowi Bliżej Europy, którego druga edycja obejmie również wałbrzyszan.

Idea jest bardzo prosta. Dzięki wsparciu finansowemu sponsorów oraz miast i gmin biorących udział w programie, cena kursu językowego dla ich mieszkańców jest nieduża. Chętni kształcić będą się dzięki metodzie SITA.

Jest to nowoczesny program nauki języków obcych, wykorzystujący najnowsze odkrycia naukowe dotyczące wpływu stanu relaksu człowieka na jego zdolność percepcji i zapamiętywania informacji. Program trwa zaledwie 2,5 miesiąca. Jak zapewniają organizatorzy, dzięki 44 godzinom intensywnej pracy z Opiekunem i Lektorem w systemie SITA, możliwe jest opanowanie umiejętności posługiwania się językiem obcym w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się, czyli zapamiętanie ponad 1000 słów i zwrotów. Nowoczesna metoda uczenia się, zwłaszcza języków obcych, jest niezwykle efektywna.

Do tej pory z programu Bliżej Europy skorzystało już około 3000 osób z całej Polski. Zwykła cena kursu lub pakietu SITA (którą można samodzielnie zakupić do domu), waha się od 600 do nawet 1200 zł. Dzięki dofinansowaniu, kursanci pokryją tylko część kosztów, w wysokości 439zł.

Zajęcia zwykle odbywają się salach Urzędów Miast i Gmin lub szkołach, w kameralnych grupach liczących 8-10 osób, pod okiem profesjonalnych Opiekunów SITA oraz Lektorów SITA. Grupy spotykają się w godzinach popołudniowych, które uczestnik wybiera sam wypełniając Kupon Zgłoszeniowy, dostępny na stronie: http://www.blizejeuropy.pl/regiony/jawor.php

Na Dolnym Śląsku program prowadzony jest w Jeleniej Górze, Bolesławcu, Legnicy, Lubiniu, Wałbrzychu, Polkowicach, Świdnicy i Zgorzelcu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ju 7-04-2010 7:23
+ 100 zł wpisowego:)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group