Wtorek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1495
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Skorzystaj i naucz się języka – NAGRODY DLA CZYTELNIKÓW

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 25 maja 2010, 9:41
Aktualizacja: Wtorek, 1 czerwca 2010, 14:17
Autor: red
Fot. organizatorzy
Nawet o 40 % taniej można nauczyć się angielskiego lub niemieckiego metodą SITA. Wszystko dzięki programowi Bliżej Europy, którego druga edycja obejmie również wałbrzyszan.

Idea jest bardzo prosta. Dzięki wsparciu finansowemu sponsorów oraz miast i gmin biorących udziałów programie, cena kursu językowego dla ich mieszkańców jest niewielka w porównaniu z tą którą trzeba zapłacić bez dofinansowania. Chętni kształcić będą się dzięki metodzie SITA.

Jest to nowoczesny program nauki języków obcych, wykorzystujący najnowsze odkrycia naukowe dotyczące wpływu stanu relaksu człowieka na jego zdolność percepcji i zapamiętywania informacji. Program trwa zaledwie 3 miesiące. Jak zapewniają organizatorzy, dzięki 44 godzinom intensywnej pracy z Opiekunem i Lektorem w systemie SITA, możliwe jest opanowanie umiejętności posługiwania się językiem obcym w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się czyli zapamiętanie ponad 1000 słów i zwrotów. Nowoczesna metoda uczenia się zwłaszcza języków obcych, jest niezwykle efektywna.

Do tej pory z programu Bliżej Europy skorzystało już około 3000 osób z całej Polski. Dzięki grupie polskich firm, każdy uczestnik kursu w Wałbrzychu zapłaci za szkolenie 529 złotych, czyli zaledwie 40 procent wartości (normalna cena kursu to 1190.00-1600.00 zł). Jeden poziom nauki języka obcego metodą SITA porównywalny jest z siedmiomiesięcznym kursem metodą klasyczną. W kwocie kursu uczestnik otrzymuje dodatkowo komplet 6 płyt CD i podręcznik o wartości 229 zł.

Zajęcia w Wałbrzychu odbywać się będą w kameralnych grupach liczących 8-10 osób, pod okiem profesjonalnych Opiekunów SITA oraz Lektorów SITA. Grupy spotykają się w godzinach popołudniowych, które uczestnik wybiera sam wypełniając Kupon Zgłoszeniowy.

Propozycja SITY skierowana jest zarówno do osób dorosłych jak i młodzieży od 15 roku życia z Wałbrzycha i okolic.

Jak się zgłosić?
Warunkiem wzięcia udziału jest przesłanie formularza zgłoszeniowego ze strony www.blizejeuropy.pl. na adres E-mail: k.leszak@sita.pl tel.. 0509-416-216 lub 75 610 63 62

Dla naszych czytelników do wygrania 3 zestawy IP1 - włoski dla początkujących oraz 3 zestawy AI1 - angielski idiomy. Każdy zestaw zawiera 6 CD + książkę

Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy metoda SITA to nowoczesna metoda nauki języków obcych?

Odpowiedzi należy wysłać sms na numer 7116 w treści wpisując: PT.KONW:SI.TAK lub PT.KONW:SI.NIE

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 30 maja do godziny 14.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Cena sms 1 zł + VAT (1,22 zł).

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group