Czwartek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 3182
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: SOWA ma rok!

Wtorek, 14 listopada 2023, 13:46
Aktualizacja: 13:48
Autor: red
Wałbrzych: SOWA ma rok!
Fot. Stara Kopalnia
Dziś małe centrum nauki SOWA obchodzi swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji odbyła się konferencja prasowa, podczas której podsumowano pierwszy rok działania małego centrum nauki w Wałbrzychu.

Na ten dzień zorganizowano również warsztaty dla szkół z okazji Światowego Dnia Wynalazcy, na których uczestnicy poprzez zabawę dowiedzieli się jakie były pierwsze wynalazki, skąd się biorą, a także czym jest patent. Następnie w kilku osobowych grupach sami mogli stworzyć swój własny wynalazek. Ale to nie koniec świętowania. Zapraszamy osoby indywidualne 18 listopada (sobota) do małego centrum nauki SOWA, gdzie odbędzie się wielki przegląd najciekawszych warsztatów z całego roku. W cenie biletu, będzie można wejść na teren strefy i wziąć udział w zabawie na przygotowanych specjalnych stanowiskach, gdzie warsztaty prowadzić będą najwięksi wynalazcy świata. Przez cały dzień trwać będą również konkursy z nagrodami, a do wygrania będą vouchery do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Nie zabraknie urodzinowego tortu. Cena biletu w tym dniu to 12 zł/os. Bilety dostępne na: https://www.biletyonline.starakopalnia.pl/.../termin.html...

Inicjatywa „SOWA – Strefy Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności” finansowana jest w ramach dotacji Ministra Edukacji i Nauki, na podstawie umowy Nr 1/CNK-SOWA/2021 z dnia 2 marca 2021 r. w sprawie uruchomienia przez Centrum Nauki Kopernik 32 lokalnych Stref Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA) w latach 2021-2025.

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
1
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group