Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 4562
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Spacer po uzdrowisku

Piątek, 31 lipca 2020, 8:40
Aktualizacja: Sobota, 1 sierpnia 2020, 8:43
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Spacer po uzdrowisku
Fot. organizatorzy
Zapraszamy na soboty z LOT Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Bezpłatna wycieczka z przewodnikiem po Szczawnie-Zdroju już w sobotę 1 sierpnia o godzinie 11.00, miejsce zbiórki: Park Zdrojowy przed Restauracją Bohema w Szczawnie-Zdroju.

Co ma wspólnego Szczawno - Zdrój z Sopotem, jaka jest historia słynnej rzeźby psa ukrytej w Parku Zdrojowym, gdzie odnajdziemy w uzdrowisku styl tyrolski i czy to prawda, że kiedyś w znajdowały się tu pola golfowe? To tylko niektóre pytania, na które na pewno odnajdziemy odpowiedź podczas otwartego spaceru po Szczawnie - Zdroju.

Spacer po uzdrowisku zaczynamy od spotkania pod Restauracją - kawiarnią Bohema w Parku Zdrojowym – czyli od samego centrum uzdrowiska, gdzie znajdują się: Teatr Zdrojowy im. Henryka Wieniawskiego, Hala Spacerowa i Pijalnia Wód Mineralnych. Poznamy Park Zdrojowy z charakterystyczną górującą nad uzdrowiskiem Wieżą Anną. Następnie przejdziemy w kierunku Parku Szwedzkiego, po drodze mijając zabytkowy Dom Zdrojowy. Przechodząc przez Park Szwedzki dojdziemy do Kompleksu Dworzysko, gdzie znajduje się m.in. stadnina koni.

Twoja reakcja na artykuł?

5
56%
Cieszy
1
11%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group