Niedziela, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 3566
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Mieroszów: Specjalizacja – kradzież

Czwartek, 3 września 2020, 6:46
Aktualizacja: Piątek, 4 września 2020, 8:04
Autor: red
Wałbrzych/Mieroszów: Specjalizacja – kradzież
Fot. KMP Wałbrzych
Dwóch mieszkańców naszego miasta trafiło w miniony poniedziałek wieczorem w ręce policjantów prewencji Komisariatu Policji II w Wałbrzychu. Obaj zatrzymani odpowiedzą przed sądem za kradzieże sklepowe, których dokonali w poprzednim miesiącu w placówkach handlowych usytuowanych w Mieroszowie oraz Wałbrzychu.

Wałbrzyscy policjanci otrzymali informację, że dwóch mężczyzn w Mieroszowie przy ul. Wolności dokonało właśnie kradzieży artykułów spożywczych i alkoholowych o wartości ponad 340 złotych. Chwilę później wałbrzyszanie w wieku 43 i 51 byli już w rękach funkcjonariuszy.

Mundurowi w trakcie czynności procesowych udowodnili mężczyznom popełnienie dwóch kolejnych takich czynów w poprzednim miesiącu w krótkim odstępie w marketach tej samej sieci. Do zdarzeń tym razem doszło na terenie Wałbrzycha, a straty oszacowane zostały na kwotę blisko 750 złotych. W trakcie czynności procesowych obaj podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów i złożyli wyjaśnienia. Za kradzieże sklepowe grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
67%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group