Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 4075
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Specyficzna wystawa

Wtorek, 15 września 2020, 6:43
Aktualizacja: Środa, 16 września 2020, 8:10
Autor: red
Wałbrzych: Specyficzna wystawa
Fot. organizatorzy
11 września w sali wystawowej Ośrodka Społeczno–Kulturalnego Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” Wałbrzych odbył się wernisaż ogólnopolskiej wystawy fotografii, o osobliwym tytule „Znaki czasu epidemii”.

Uczestnikami wystawy są fotografowie z całej Polski. Każdy z nich zainspirowany tym samym tematem, na swój własny sposób, z pasją, podejmuje artystyczny trud fotografowania. Pragnie ukazać ludzkie doznania, stan ducha, w zderzeniu z nową, nieznaną dotąd i niejednokrotnie też kontrowersyjnie pojmowaną rzeczywistością - pandemii koronawirusa - pełną obaw, ale nierzadko i optymizmu, obdarzoną zwątpieniem, ale także w obliczu nadziei, wachlarza nastrojów i twórczych inspiracji.

Wystawa stanowi niepowtarzalną okazję spojrzenia na nas – ludzi, jacy byliśmy w minionym czasie i do konfrontacji z sobą, czyli refleksji na ile zmieniło nas i nasze życie to, co przeżyliśmy i jakie znaleźliśmy antidotum na dalszy czas.

Organizatorzy wydarzenia: Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” i Komisja Fotografii Krajoznawczej przy PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej otrzymali gratulacje od Państwowego Inspektoratu Sanitarnego za podejmowanie znaczących przedsięwzięć w okresie panującej pandemii.

Twoja reakcja na artykuł?

4
44%
Cieszy
2
22%
Hahaha
1
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
22%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group