Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 3749
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Świebodzice: Spełnia marzenia

Czwartek, 11 lutego 2021, 11:43
Aktualizacja: 12:44
Autor: red
Wałbrzych/Świebodzice: Spełnia marzenia
Fot. KMP Wałbrzych
Wałbrzyska policjantka drugiego komisariatu – st. sierż. Daria Janczak – jest pomysłodawcą projektu „Spełniamy marzenia osób niepełnosprawnych o profesjonalnej sesji zdjęciowej”. W najbliższy weekend zorganizuje już trzecie tego typu przedsięwzięcie, a jej bohaterką została mieszkanka Świebodzic.

Tym razem st. sierż. Daria Janczak - wraz z grupą zaprzyjaźnionych osób - spełni marzenie niepełnosprawnej mieszkanki Świebodzic, która biorąc udział właśnie w tego typu przedsięwzięciu zmotywuje się do pokonywania trudności codziennego życia i nabierze odwagi do przekraczania swoich własnych słabości. Burmistrz Świebodzic Paweł Ozga podczas oficjalnego spotkania z wałbrzyską policjantką podziękował jej za wspieranie osób niepełnosprawnych, w tym właśnie mieszkanki gminy, którą on reprezentuje. Temat profesjonalnej sesji zdjęciowej do najbliższej soboty jest niespodzianką.

Przypomnijmy, że st. sierż. Daria Janczak, kiedy nie zakłada niebieskiego munduru i nie zajmuje się aktywnością charytatywną, pasjonuje się również sportem. Między innymi rekreacyjnie dużo biega i chodzi po górach. W 2018 roku zdobyła nawet Koronę Półmaratonów Polskich startując m.in. w zawodach w Sobótce, Poznaniu, Wrocławiu, Wałbrzychu i Krakowie, a rok później odebrała Koronę Maratonów Polskich biorąc udział w imprezach w Dębnie, Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu.

Twoja reakcja na artykuł?

7
54%
Cieszy
3
23%
Hahaha
2
15%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
8%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group