Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 3285
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Splądrowali dworzec

Sobota, 31 października 2020, 6:37
Autor: red
Wałbrzych: Splądrowali dworzec
Fot. KMP Wałbrzych
Dwóch 34–letnich wałbrzyszan zostało zatrzymanych w minioną środę przez policjantów Zespołu Operacyjno–Rozpoznawczego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu i odpowie za włamanie do trzech pomieszczeń gospodarczych znajdujących się na terenie dworca kolejowego w dzielnicy Podgórze.

28 października przed godziną 8:00 pracownicy jednej z firm mających swoją siedzibę na terenie Dworca Głównego w Wałbrzychu zgłosili funkcjonariuszom Komisariatu Policji II w Wałbrzych, że ktoś włamał się do dwóch kontenerów budowlanych oraz kotłowni, wszedł do środka tych pomieszczeń i dokonał kradzieży znajdującego się wewnątrz mienia. Były to głównie elektronarzędzia, a wartość strat oszacowana została na kwotę 5500 złotych.

Policjanci drugiego komisariatu bezpośrednio po otrzymaniu informacji rozpoczęli działania operacyjne w celu ustalenia i zatrzymania osób odpowiedzialnych za popełnienie przestępstwa. Dwóch podejrzanych 34-letnich mężczyzn wpadło w ręce funkcjonariuszy jeszcze tego samego dnia około godziny 16:00 przy ul. Wajdy w centrum miasta. W toku wykonanych czynności mundurowi odzyskali skradzione przedmioty o wartości 3600 złotych

Wałbrzyszanie już usłyszeli zarzuty i staną teraz przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

10
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
27%
Złości
1
7%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group