Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 2498
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sporo marihuany trzymał w mieszkaniu

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 16 stycznia 2015, 11:20
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu zatrzymali 33–letniego mieszkańca Wałbrzycha, któremu udowodnili handel i posiadanie środków odurzających.

Do zatrzymania 33-latka doszło przy ulicy Nałkowskiej w Wałbrzychu.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczością Nieletnich Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu od jakiegoś czasu podejrzewali mężczyznę o poważne naruszenia ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Ich przypuszczenia całkowicie się potwierdziły, gdy podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zatrzymanego ujawnili ponad 0,5 kilograma marihuany, z której można by uzyskać 3000 porcji handlowych tego narkotyku. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania przyznał się do winy i zeznał, że proceder ten służył mu jako stałe źródło utrzymania.

33-letniemu mieszkańcowi Wałbrzycha przedstawiono zarzut handlu i posiadania środków odurzających. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za przestępstwa, których dopuścił się 33-latek, grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group