Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 3261
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Sportowiec w okresie koronawirusa

Poniedziałek, 6 kwietnia 2020, 9:22
Aktualizacja: 9:31
Autor: JAZ
Wałbrzych: Sportowiec w okresie koronawirusa
Fot. AZS PWSZ Wałbrzych
Od jakiegoś czasu, ciekawi nas, co robią w czasie „narodowej kwarantanny” różni wałbrzyscy sportowcy. Przed epidemią relacjonowalibyśmy ich boiskowe poczynania. Dzisiaj wspominamy o tym, by zostać w domu i to właśnie dom staje się areną zmagań nas wszystkich.

Bramkarka wałbrzyskiego AZS PWSZ bryluje między słupkami. Jak radzi sobie obecnie w te trudnej sytuacji? Otóż okazuje się, że dla tegorocznej, srebrnej medalistki Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu kobiet, nie ma czasu straconego.
- Obecnie staram się wykorzystać ten czas jako szansę rozwoju, ale na innych płaszczyznach życia. Będąc w domu nie zapominam jednak o piłce nożnej. Dużo czasu poświęcam projektowi „Catch The Dream” – mówi Jagoda Sapor.

„Catch The Dream - to inicjatywa polskich bramkarek, do których po pewnym czasie dołączyła również Jagoda Sapor. Każda z biorących udział w projekcie bramkarka ma na swoim koncie występy w reprezentacji Polski. Wszystkie panie mają na koncie mniejsze lub większe sukcesy klubowe. Kadra jest więc wysoce wykwalifikowana i posiada duży autorytet” – tak o projekcie szkoleń dla bramkarzy i bramkarek mówią eksperci piłkarscy.

Golkiperka AZS PWSZ Wałbrzych, poza pracą, znajduje jednak także czas na przyjemności.
- Oczywiście poza indywidualnym programem treningowym, jaki otrzymałyśmy z klubu, mam czas na wiele innych rzeczy. Wystarczy odrobinę kreatywności. Można poczytać, jeśli ktoś ma, popracować w ogrodzie. Można pograć w różnego rodzaju gry. Oczywiście jest też czas na telewizję, filmy. Wszystko zależy od zainteresowań – dodaje Jagoda Sapor.

Widzimy więc, że każdy może inspirować się zachowaniami innych osób, które codziennie śledzimy w zupełnie innych rolach.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group