Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 2889
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Spotkajmy się by pomagać”

Wiadomości: Szczawno Zdrój
Sobota, 6 kwietnia 2013, 9:19
Aktualizacja: 21:55
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
5 kwietnia w Sali Hotelu Camelot w Szczawnie–Zdroju odbyła się Gala Fundacji "Pomocna Dłoń" Iwony Olimpii Kaniewskiej – „Spotkajmy się by pomagać”. Dochód z biletów – cegiełek przeznaczony został pomoc podopiecznym Fundacji.

Celem Gali – poza pozyskaniem środków - było pokazanie jak wiele można zdziałać, gdy spotkają się ludzie, którzy chcą pomagać innym. Fundacja ,,Pomocna Dłoń'' Iwony Olimpii Kaniewskiej pomaga tysiącom niepełnosprawnych mieszkańców Dolnego Śląska.

Po oficjalnym powitaniu przybyłych gości, którego dokonali prowadzący Galę prezenterzy Radia ZET zaprezentowany został krótki film dokumentalny, pokazujący działania Fundacji, jej podopiecznych i oczywiście bohaterów, bez których pomocy i zaangażowania Fundacja nie mogła by funkcjonować. Następnie osoby aktywnie działające w Fundacji i niosące pomoc potrzebującym opowiadały zebranym o swoich działaniach i pracy w Fundacji. Wypowiadały się również osoby korzystające z pomocy fundacji. Przedstawiały swoją niezwykle trudną sytuację i uświadomiły przybyłym na Galę gościom, że bez pomocy Fundacji ich rehabilitacja nie była by możliwa.

Podczas Gali odbyła się loteria oraz licytacja wielu atrakcyjnych przedmiotów. Dochód z licytacji i loterii – tak jak z biletów-cegiełek przeznaczony został na pomoc podopiecznym Fundacji. Licytacje przeplatane były występami artystycznymi a gwiazdą wieczoru był popularny piosenkarz Łukasz Zagrobelny, który dając niezwykły koncert wspierał działania Fundacji.

Gala Fundacji "Pomocna Dłoń" Iwony Olimpii Kaniewskiej uświadomiła licznie przybyłym gościom, że wszyscy możemy pomagać, że powinniśmy to robić i że są tysiące osób, które potrzebują takiej pomocy.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group