Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 2402
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Spotkali się miłośnicy Szczawna Zdroju

Wiadomości: REGION, Szczawno Zdrój
Sobota, 14 stycznia 2012, 7:46
Aktualizacja: 7:47
Autor: opr. PAW
Fot. UM w Szczawnie Zdroju
Za nami spotkanie noworoczne Towarzystwa Miłośników Szczawna Zdroju.

Zarząd Towarzystwa Miłośników Szczawna Zdroju zaprosił swoich członków do restauracji BOHEMA na coroczne spotkanie inaugurujące kolejne 12 miesięcy funkcjonowania tego największego w mieście stowarzyszenia.

Frekwencja była więcej niż dobra – miłośnicy Szczawna, podobnie jak w roku ubiegłym, czy dwa lata temu, nie zawiedli i licznie stawili się na uroczystość. Po powitaniu gości przez prezes TMSZ Janinę Malinowską oraz przemówieniu burmistrza Tadeusza Wlaźlaka i proboszcza szczawieńskiej parafii – ks. Jozefa Strugarka, rozpoczęła się pierwsza część programu artystycznego, który przybliżył widzom tradycje świąteczno-noworoczne w krajach europejskich. Program przygotowały: Janina Malinowska, Iwona Czech oraz Bogumiła Miciuk i one też wystąpiły w charakterze recytatorów pięknych wierszy wigilijnych autorstwa najznakomitszych polskich poetów.

W drugiej części wystąpił chór SALVE REGINA z wiązanką pastorałek. Po części artystycznej przewodniczący Rady Miasta – Stanisław Borkusz wzniósł toast za pomyślność wszystkich osobistych i społecznych przedsięwzięć członków TMSZ i wszystkich mieszkańców miasta w nowym 2012 roku. Następujące po toaście chwile upłynęły przy serdecznych rozmowach w kameralnym nastroju pięknie udekorowanego wnętrza lokalu.

Źródło: www.szczawno-zdroj.pl

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group