Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 5726
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Spotkanie autorskie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki

Sobota, 26 listopada 2016, 8:58
Aktualizacja: 9:00
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Spotkanie autorskie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki
Fot. użyczone
Czwartkowe spotkanie w jedlińskiej bibliotece publicznej z pewnością na długo zapadnie w pamięci osób, biorących w nim udział.

Jego bohaterka – Monika A. Oleksa, pochodząca z Lublina pisarka, eseistka, blogerka, na co dzień lektor języka angielskiego i businesswoman, prowadząca własną działalność, dała się poznać czytelnikom nie tylko jako autorka ulubionych przez nich książek, ale też jako osoba niezwykle wrażliwa i otwarta na drugiego człowieka, wnikliwa obserwatorka życia.

Jej książki „Miłość w kasztanie zamknięta”, „Ciemna strona miłości”, „Samotność ma twoje imię”, „Niebo w kruszonce”, stanowiące wnikliwe studium ludzkiej duszy, spotykają się z wielkim uznaniem czytelników. Zarówno poruszane w nich problemy, jak i przekonywujący sposób ich przedstawienia sprawiają, że praktycznie każdy czytający może odnaleźć w nich namiastkę swojego życia.

Podczas spotkania padło wiele ważnych i mądrych słów, skłaniających do dłuższego zastanowienia się nad siłą ich przekazu, która – jak mówi Autorka – może mieć moc uleczania, ale i niebezpieczeństwo zranienia. Monika A. Oleksa podkreślała również rolę marzeń w życiu każdego z nas zachęcając wszystkich, by starać się je głośno wyartykułować, bo ma to moc sprawczą.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group