Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 2860
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Spotkanie dla mieszkańców Szczawienka

Poniedziałek, 20 lutego 2017, 15:43
Aktualizacja: 15:47
Autor: red
Wałbrzych: Spotkanie dla mieszkańców Szczawienka
Fot. UM Wałbrzych
W związku z planowanym przystąpieniem do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru w rejonie ulic Azaliowej, Zdrojowej i Szymona Fabiana w Wałbrzychu, 21 lutego o godz. 16:00 w siedzibie Przedszkola „Bajkolandia” przy ulicy Wrocławskiej 169 w Wałbrzychu, odbędzie się spotkanie dot. w/w dokumentu.

- Poznawanie potrzeb i oczekiwań wałbrzyskiej społeczności oraz dążenie do spójności planowanych działań wpisuje się w ideę partycypacji społecznej, która przyświeca całemu procesowi. Dlatego zależy nam na poznaniu Państwa opinii na temat koncepcji zagospodarowania rejonu w/w ulic oraz na wypracowaniu wspólnie z uczestnikami spotkania propozycji realnych rozwiązań w zakresie zagospodarowania przedmiotowego obszaru - mówi prezydent Roman Szełemej. - Zgłaszane podczas spotkania pomysły i propozycje pozwolą na podejmowanie właściwych i akceptowanych przez uczestników procesu decyzji podczas sporządzania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Propozycje i uwagi można również wnosić na adres Biura Urbanistyki i Planowania Przestrzennego, ul. Kopernika 2 w Wałbrzychu oraz mailowo planowanie@um.walbrzych.pl do 21 lutego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group