Wtorek, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 2668
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Spotkanie o Twojej karierze

Wtorek, 7 stycznia 2014, 16:20
Aktualizacja: 16:21
Autor: red
Wałbrzych: Spotkanie o Twojej karierze
Fot. PAW
PiMBP „Biblioteka pod Atlantami” w Wałbrzychu organizuje spotkanie z Karolem Olczakiem, specjalistą ds. telekomunikacji i przedsiębiorcą, laureatem stypendium General Electric – młodym profesjonalistą, który opowie o swojej pracy i drodze do sukcesu.

Karol Olczak jest jednym z 30 młodych profesjonalistów, którzy w całej Polsce odwiedzają biblioteki, szkoły i domy kultury. To młodzi ludzie mający ciekawą, przyszłościową pracę związaną z nowoczesnymi technologiami. Wszystkich łączy charyzma, pasja i ważne doświadczenia zawodowe, mogące być inspiracją dla młodych ludzi.

Podczas spotkania Karol Olczak opowie o swojej karierze zawodowej. Uczestnicy dowiedzą się, jak wygląda jego dzień pracy, wspólnie porozmawiają o nowych zawodach, zastanowią się, które z nich są najbardziej przyszłościowe. Całość będzie miała charakter warsztatowy – będą quizy, pytania, wspólne ćwiczenia.

Zapraszamy 9 stycznia o godz. 9.00 do Galerii pod Atlantami.

Spotkanie jest elementem drugiej edycji projektu „Link do przyszłości. Młodzi, Internet, Kariera”. Jest to przedsięwzięcie Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, realizowane dzięki środkom firmy Microsoft i Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group