Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 4695
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Spotkanie Opłatkowe w Jedlinie–Zdroju

Środa, 19 grudnia 2018, 8:41
Aktualizacja: 13:09
Autor: red.
REGION, Jedlina-Zdrój: Spotkanie Opłatkowe w Jedlinie–Zdroju
Fot. red.
W Hali Sportowej przy Zespole Szkolno–Przedszkolnym im. Janusza Korczaka w Jedlinie–Zdroju odbyło się tradycyjne Jedlińskie Spotkanie Opłatkowe.

Spotkanie poprzedziła Msza Święta, która odbyła się w Kościele p.w. Trójcy Świętej w Jedlinie-Zdroju. Mszę Św. koncelebrował ks. Bp. Ignacy Dec – Biskup Świdnicki. Podczas Jedlińskiego Spotkania Opłatkowego nie zabrakło wielu życzeń, które składał mieszkańcom między innymi Burmistrz Leszek Orpel, fragmentu Ewangelii odczytanego przez proboszcza Ryszarda Urygę, tradycyjnego dzielenia się opłatkiem, poświęconym przez ks. Biskupa Ignacego Deca, który dodatkowo opowiadał zebranym o swojej podróży do Betlejem.

Nie zabrakło też wspólnego kolędowania, wielu świątecznych potraw i wypieków, jasełek i występów artystycznych, przygotowanych przez jedlińską młodzież, a także przez uczestników Jedlińskiej Szkoły Talentów. Świąteczna zabawa w miłej atmosferze trwała do późnych godzin wieczornych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Jedlińskiego Spotkania Opłatkowego 2018.

Twoja reakcja na artykuł?

6
40%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
7
47%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group