Sobota, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 2611
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Spotkanie ze Strażą Miejską w OSK

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 23 stycznia 2015, 14:25
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
W środę 21.01.br. funkcjonariusze patrolu szkolnego wałbrzyskiej Straży Miejskiej odwiedzili dzieci i młodzież spędzających ferie zimowe na półkoloniach w Ośrodku Społeczno– Kulturalnym przy Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze.

Strażnicy przypominali biorącym udział w zajęciach dzieciom, o bezpiecznym sposobach spędzania ferii zimowych. Mimo, że śniegiem mogą się cieszyć jedynie mieszkańcy najwyższych partii gór, strażnicy rozmawiali z dziećmi o tym, co wolno, a co nie podczas śnieżnych szaleństw. Podczas pogadanki funkcjonariusze przypominali oczywiście o zachowaniu bezpieczeństwa w ruchu drogowym pieszych. Spotkania w OSK Podzamcze odbywają się corocznie, podczas przerwy zimowej oraz wakacyjnej.

Analogiczne spotkanie przygotowujące dzieci do ferii odbyło się w czwartek 15.01.br. w PSP nr 37 przy ulicy Dunikowskiego. Funkcjonariusze patrolu szkolnego spotkali się z uczniami klas 0 oraz I-III. W poniedziałek 19.01.br. strażnicy rozpoczęli bezpiecznie ferie wspólnie z dziećmi spędzającymi zimową przerwę na zajęciach w Radzie Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~kio 24-01-2015 9:03
ŻE-NA-DA,nieroby do likwidacji !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group