Wtorek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 4129
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno Zdrój: Środowe popołudnie dla małych mieszkańców Szczawna–Zdroju

Środa, 2 lipca 2014, 11:03
Autor: red
REGION, Szczawno Zdrój: Środowe popołudnie dla małych mieszkańców Szczawna–Zdroju
Fot. red
Już dziś 2 lipca centrum opieki dla dzieci UNIVERSUS przeprowadzi wspaniałe animacje dla najmłodszych, które pozwolą umilić wakacyjne błogie lenistwo. Wszystkie chętne dzieci będą mogły wziąć udział w bezpłatnych zabawach i warsztatach.

UNIVERSUS to wałbrzyska placówka edukacyjna dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Jej przedstawiciele będą czekać na wszystkich małych mieszkańców Szczawna w najbliższą środę 2 lipca w godzinach 13:00 – 18:00 w Pasażu Tesco przy ulicy Łączyńskiego 44 ze specjalnie przygotowanymi animacjami, warsztatami plastycznymi i wieloma niezapomnianymi atrakcjami.

Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Szczawna-Zdrój, objętego patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego. W Pasażu Tesco przy ulicy Łączyńskiego 44 swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akacji zachęcamy do kontaktu z lokalną koordynatorką programu, Beatą Lubecką, pod adresem beata@szafaevent.pl

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group