Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 5439
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Stara Kopalnia w marcu

Wtorek, 10 marca 2020, 6:44
Aktualizacja: Środa, 11 marca 2020, 8:36
Autor: red
Wałbrzych: Stara Kopalnia w marcu
Fot. organizatorzy
W marcu Stara Kopalnia w Wałbrzychu zaprasza na koncerty, wystawy oraz Nocne Zwiedzanie z biesiadą górniczą. Również w tym miesiącu będzie miał miejsce Weekend za pół ceny, w którym instytucja po raz kolejny uczestniczy.

13.03.2020, godz. 19.00 – Koncert Sokół Eskimo Tour w Starej Kopalni

Już w najbliższy piątek w Starej Kopalni wystąpi polski raper Sokół z nowym materiałem. Ostatnie bilety dostępne na empikbilety.pl.

14.03.2020, godz. 19.00 – Koncert Lemon w Starej Kopalni

Jesienią 2019 roku LemON zagrał jedyne w swoim rodzaju koncerty w całej Polsce. W wyjątkowych aranżacjach akustycznych zabrzmiały najpiękniejsze utwory zespołu ze wszystkich albumów studyjnych. Teraz zespół wraz z akustycznymi wersjami swoich piosenek wystąpi w Starej Kopalni. Ostatnie bilety dostępne na kupbilecik.pl.

18.03.2020, godz. 18.30 – Spotkanie w Sztygarówce „Jak to działa? Eko trendy, eko mity”

Gościem spotkania będzie dr Małgorzata Beślerzewska, a zagadnienia, jakie zostaną poruszone podczas spotkania, to między innymi:
- Fakty i mity w szeroko rozumianej ekologii
- Kryzys klimatyczny – czy to jedyne wyzwanie?
- Czy mają sens działania pojedynczych osób?
Można przygotować również własne pytania do eksperta, bo na pewno znajdą się na nie czas.

Wstęp wolny. Rezerwacja stolików: 74 667 09 70 lub recepcja@starakopalnia.pl

20-22.03.2020 – Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny

Stara Kopalnia po raz kolejny dołączyła do instytucji, które biorą udział w ogólnopolskiej akcji „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny”. W czasie weekendu bilety na zwiedzanie obiektu będą niższe o 50 %. Bilety objęte promocją dostępne są na stronie www.starakopalnia.pl.

21.03.2020, godz. 19.00 – Nocne Zwiedzanie Starej Kopalni z biesiadą górniczą

Kolejna edycja Nocnego zwiedzania Starej Kopalni to wyjątkowa okazja poczucia się jak górnik, dzięki pracom górniczym w chodniku podziemnym, a na zakończenie tradycyjna biesiada górnicza z poczęstunkiem i muzyką na żywo. Całe wydarzenie prowadzą przewodnicy obiektu – byli górnicy, którzy zapoznają uczestników z tajnikami swojej pracy oraz przybliżają im górnicze tradycje. Bilety na wydarzenie dostępne na stronie internetowej obiektu.

26.03.2020, godz. 19.00 – Spotkanie w Sztygarówce „Jak to działa? Emocje”

O emocjach porozmawiamy okiem psychoterapeuty, o pochodzeniu, wpływie oraz o gabinecie psychoterapeuty od kuchni i wielu związanych z nim historiach. Spotkanie będzie miało charakter rozmowy, wywiadu. Wstęp wolny.

Gośćmi Sztygarówki będą:

Anna Naskręt

Psycholog, psychoterapeuta. Dyplom magistra psychologii uzyskała na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Terapeuta systemowy. Zdobywała doświadczenie w oddziałach psychiatrycznych i Poradniach Zdrowia Psychicznego. Prowadzi poradnię AlterEgo w Wałbrzychu.

Joanna Nikiel

Psycholog, psychoterapeuta, warsztatowiec. Z pasją towarzyszy innym w procesie odkrywania wewnętrznych zasobów i potencjału, pomocnego w pokonywaniu życiowych trudności. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży, prowadząc własny gabinet psychoterapeutyczny oraz realizując projekty dla stowarzyszeń i fundacji dotyczących pomocy psychologicznej.

28.03.2020, godz. 20.00 – Koncert SPOX NIGHT Kękę

Solowy koncert Kękę, który odbędzie się w Starej Kopalni w ostatni weekend marca jest częścią trasy koncertowej „Mr Kękę”. Ostatnie bilety dostępne na ticketos.pl.

W przestrzeniach Starej Kopalni obecnie dostępne są trzy wystawy: „Lekcje ciemności” – Bogdana Konopki, „Harmony” – Marcina Ryczka oraz „Dekada Ognia” – wystawa studentów, absolwentów i pracowników Pracowni Ceramiki Wydziału Rzeźby na ASP w Warszawie pod kierownictwem prof. Stanisława Bracha. Wystawy czynne są codziennie w godzinach 10.00-18.00, wstęp wolny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group