Poniedziałek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 1922
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Starosta nagrodził olimpijczyków

Sobota, 12 marca 2011, 15:40
Aktualizacja: 20:52
Autor: Sven
Wałbrzych: Starosta nagrodził olimpijczyków
Fot. Sławomir Pawlik
Finalistów i laureatów ogólnopolskich olimpiad przyjął w swojej siedzibie starosta Robert Ławski.

29 uczniów wałbrzyskich szkół średnich, którzy w roku szkolnym 2009/2010 reprezentowali swoje szkoły w ogólnopolskich olimpiadach zostało nagrodzonych przez Starostwo Powiatowe. Nauczyciele opiekujący się olimpijczykami otrzymali listy gratulacyjne.

Oto lista nagrodzonych:

Zespół Szkół nr 1:

1. Emilia Woźniak laureatka XL Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
2. Jagoda Grondecka – laureatka XL Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
3. Sebastian Kowalewski – laureat Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej w Pułtusku
4. Sebastian Kowalewski – finalista Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej w Szczecinie
5. Kamila Organiściak – laureatka IV Olimpiady Wiedzy o Rodzinie
6. Jolanta Kujawa – finalistka XIV Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
7. Piotr Smoliński – finalista XXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
8. Piotr Skołubowicz- finalista VIII Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki 2009/2010

Zespół Szkół nr 2:

1. Jacek Warzecha – finalista Olimpiady Geograficznej
2. Jacek Warzecha – laureat Olimpiady Nautologicznej
3. Jacek Warzecha – laureat III Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”
4. Mateusz Malucha – laureat Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki
5. Justyna Łobaza – laureatka Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki
6. Aleksandra Jaskólska – laureatka Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki
7. Kacper Kulisz – finalista Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki
8. Paweł Jarczyński – finalista Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej w Pułtusku
9. Paweł Jarczyński – finalista Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej w Szczecinie
10. Mateusz Rysak – finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.
11. Sebastian Rzońca – finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
12. Łukasz Grabowski – finalista Olimpiady Chemicznej
13. Łukasz Grabowski – finalista Olimpiady Wiedzy Technicznej
14. Martyna Kubicka – finalistka Olimpiady Artystycznej - sekcja plastyki
15. Anna Fertsch – laureatka Olimpiady Artystycznej - sekcja plastyki
16. Maciej Mikosza – laureat Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
17. Dagmara Wymysłowska – finalistka Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
18. Katarzyna Zeszut – laureatka Olimpiady „Losy Polaków po 17 września”
19. Ewelina Szydłowska – finalistka Olimpiady „Losy Polaków po 17 września”

III Liceum Ogólnokształcące:

1. Karolina Słuszniak – finalistka III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Kulturze Popularnej
2. Izabela Barczak – finalistka IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie
3. Aleksandra Janiec – finalistka IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie
4. Paweł Janiec – finalista IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10:

1. Justyna Klein – finalistka XXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
2. Jessica Kraczkowska - finalistka XXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
3. Monika Wołczecka – finalistka XX Olimpiady Teologii Katolickiej.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group