Piątek, 18 września
Imieniny: Ireny, Józefa, Stanisława
Czytających: 2686
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Starosta przeciwdziała mobbingowi

Wiadomości: powiat wałbrzyski
Sobota, 3 sierpnia 2013, 12:41
Autor: opr. PAW
Fot. PAW
Starosta Józef Piksa wydał zarządzenie, na mocy którego, powołana do życia została komisja do spraw przeciwdziałania dyskryminacji i mobbingowi.

Komisja do spraw przeciwdziałania dyskryminacji i mobbingowi ma zapobiegać wewnętrznej polityce antydyskryminacyjnej i antymobbingowej w Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu.

Komisja w składzie: Anna Juszczyszyn-Sroka – przewodnicząca, Joanna Podlawska – członek, reprezentant związku zawodowego, Grażyna Lawryk – członek, naczelnik WGKiGN, ma przeciwdziałać wszelkim przejawom dyskryminacji i mobbingu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~tere-fere 3-08-2013 13:30
Wynika to, z aktualnie obowiazujacego prawa, które obligatoryjnie nakazuje tworzenie takich komisji. Napiszcie takze, że starosta wspanialomyślnie wypłaca pracownikom wynagrodzenia, utworzył fundusz socjalny, placi pracownikom za pobyty na urlopach wypoczynkowych itp. itd. ... .............
~waldemar 3-08-2013 19:34
Pitolenie o Szopenie- w Starostwie szykowane są kolejne zmiany i zwolnienia dlatego żeby wyjść z twarzą powołuje się Komisje , której i tak słuchać nikt nie będzie, to wszystko to wielki Pic i nic poza tym!!
~księgowy 3-08-2013 19:56
W kółko nas prześladuje czyli mobbuje; menelstwo i funkcjonariusze różnorakich służb i urzędów sprawiając że z bólem serca musimy na nich płacić nieobotyczne podatki. Nieudolność finansowo-prawna starostwa to też mobbing obywateli.
~zniesmaczony 4-08-2013 12:48
Pan Starosta jest sterowany z fotela Prezydenta i tak wszystko robi w porozumieniu z dr. Romanem Sz. Tańczy tak jak mu zagra dr. Roman Robi tak jak mu nakazuje Pan dr. niczego i nic sam nie zadecyduje bez uzgodnienia. dr. Roman miał pomagać Staroście , ale widać że przeciąga kołdrę tylko i wyłącznie na swoja stronę - robi wszystko aby zwyczajnie doprowadzić do całkowitej upadłości Starostwa. A Starosta żeby wyjść z tego impasu z twarzą powołuje śmieszne i nikomu już naprawdę nie potrzebne komisje. Walka o stołki w Starostwie trwa i będzie trwała i pod żadnym pozorem nie zostanie to nazwane mobbingiem i dyskryminacją tylko - czystkami związanymi z trudnościami finansowymi Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu. Kiedyś przyjdzie Kryska i na Matyska !!
~Do Księgowego 4-08-2013 15:11
Tobą to się ktoś powinien zająć bo ty 24 h na dobę tutaj siedzisz chyba że to twoja praca
~Przybysz 4-08-2013 16:53
Odczepić się od księgowego! Co WAM tak przeszkadza? Rozumiem, że prawda szokuje, czasem nawet boli! dlaczego tak się oburzacie na trafne i prawdziwe opinie? sami nie potraficie zdania z sensem wyartykułować ale do inwektyw pierwsi! To jedno co potraficie wałbrzyszanie. Wstyd mi za was.
~księgowy 4-08-2013 23:09
Jestem super księgowy i najmądrzejszy wiec słuchajcie mnie ludzie,jestem najlepszy internauta i siedzę tu na okrągło.Kocham Was.
~Do Przybysz 4-08-2013 23:57
Jakie trafne jaka prawda ? po prostu troll polityczny próbuje ściemnić ludzi i wmówić że to co się robi nie ma sensu że drzewa powinny być prywatne to jest ściemniacz polityczny.
~do Przybysz 4-08-2013 23:58
Niech taki Księgowy wyjawi się i powie to prosto w twarz a nie z ukrycia klakier polityczny, niech się ujawni z której partii jest ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group