Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 3790
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Stół wrócił na miejsce

Wtorek, 21 września 2021, 9:20
Aktualizacja: 10:22
Autor: red
REGION, Mieroszów: Stół wrócił na miejsce
Fot. KMP Wałbrzych
Burmistrz Mieroszowa Andrzej Lipiński złożył na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu nadkom. Krzysztofa Lewandowskiego list gratulacyjny dla policjanta pionu kryminalnego Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach za szybką i skuteczną interwencję w sprawie kradzieży ławy i stołów turystycznych ze szczytu górskiego Lesista Wielka.

W liście skierowanym do Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu nadkom. Krzysztofa Lewandowskiego czytamy:

„Niniejszym chcę złożyć na Pana ręce podziękowania i wyrazy uznania dla funkcjonariusza sierż (...), Referenta Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach za szybką i skuteczną interwencję w sprawie kradzieży ławy i stołów turystycznych ze szczytu górskiego Lesista Wielka.

W ostatnim czasie zauważyć można coraz większe zainteresowanie turystów pieszymi wycieczkami po górach. Dlatego też wzbogacenie infrastruktury turystycznej stało się jednym z priorytetowych zadań władz Gminy Mieroszów. Działania te mają na celu podniesienie atrakcyjności i popularności szlaków turystycznych w Gminie. W celu poprawy pozytywnego wizerunku turystycznego Gminy ustawiono drewniane ławy i stoły na górskich szczytach leżących na naszym terenie. Niestety, ława na Lesistej Wielkiej stała się łupem złodziei. Jednak dzięki natychmiastowym i skutecznym działaniom podjętym przez sierż. (…) udało się odzyskać ławę i stoły. Za co serdecznie dziękujemy”

Boguszowski policjant gratulacje odebrał w miniony piątek. Podziękował mu osobiście zastępca Burmistrza Mieroszowa Mariusz Pawlak w obecności Komendanta Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach nadkom. Grzegorza Wasilewskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

7
44%
Cieszy
7
44%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group