Środa, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 3093
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Straż Pożarna poszukuje kandydatów

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 26 kwietnia 2012, 13:34
Aktualizacja: 13:35
Autor: red
Fot. red
Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu ogłasza nabór kandydatów do służby w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu na kilka stanowisk.

Poszukiwane są osoby na stanowiska: stażysta docelowo ratownik (specjalista chemii) w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej nr 2 strażak w służbie przygotowawczej na okres 3 lat, system pełnienia służby: zmianowy oraz stażysta (docelowo ratownik, ratownik - kierowca) w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu strażak w służbie przygotowawczej na okres 3 lat, system pełnienia służby: zmianowy.

Harmonogram przebiegu procesu naboru:

1 maja do 25 maja do godz. 15:30 – składanie dokumentów przez kandydatów do służby.
I etap naboru – 28 maja - 11 czerwca – weryfikacja dokumentów złożonych przez kandydatów do służby – ogłoszenie wyników I etapu do 11 czerwca 2012 roku.

II etap naboru – ocena sprawności fizycznej kandydata - termin oraz lista zakwalifikowanych do II etapu kandydatów zostanie umieszczona na stronie internetowej oraz tablicy ogłoszeń komendy.

III etap naboru – rozmowa z Komisją Kwalifikacyjną oraz z Komendantem Miejskim PSP w Wałbrzychu - termin oraz lista zakwalifikowanych kandydatów zostanie umieszczona na stronie internetowej oraz tablicy ogłoszeń tut. Komendy.

Informacje w sprawie naboru można uzyskać w Sekcji Organizacyjno-Kadrowej KM PSP w Wałbrzychu, tel. (0-74) 88 77 270 lub na stronie internetowej www.straz.walbrzych.pl w zakładce „Praca”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group