W wydarzeniu uczestniczyła Sylwia Dąbrowska Burmistrz Miasta Boguszów-Gorce, członkowie stowarzyszenia oraz przedstawiciel WOT. Podczas spotkania Prezes Zarządu Roman Musiał zadeklarował chęć współpracy z gminą w zakresie m.in. szkoleń z samoobrony. Osoby zainteresowane kursami strzelania z broni zapraszamy do kontaktu z Sowiogórskim Stowarzyszeniem Strzeleckim.
Strzelnica już zrewitalizowana
Audio
Czytaj na głos
Przy ul. Słodowej w Boguszowie–Gorcach Sowiogórskie Stowarzyszenie Strzeleckie zorganizowało otwarcie zrewitalizowanej strzelnicy sportowej.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.