Środa, 24 czerwca
reklamy

Strzelnica już zrewitalizowana

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Przy ul. Słodowej w Boguszowie–Gorcach Sowiogórskie Stowarzyszenie Strzeleckie zorganizowało otwarcie zrewitalizowanej strzelnicy sportowej.

W wydarzeniu uczestniczyła Sylwia Dąbrowska Burmistrz Miasta Boguszów-Gorce, członkowie stowarzyszenia oraz przedstawiciel WOT. Podczas spotkania Prezes Zarządu Roman Musiał zadeklarował chęć współpracy z gminą w zakresie m.in. szkoleń z samoobrony. Osoby zainteresowane kursami strzelania z broni zapraszamy do kontaktu z Sowiogórskim Stowarzyszeniem Strzeleckim.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka