Wtorek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 2903
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Studenci PWSZ pomogli Różowej

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 13 marca 2015, 12:30
Autor: red
Fot. PWSZ Wałbrzych
„Pomóż Różowej wygrać z rakiem” – pod takim hasłem w ostatnich tygodniach przebiegała akcja charytatywna na wałbrzyskiej PWSZ, przygotowana przez studentów Instytutu Humanistycznego dla swojej koleżanki.

Natalia Spaczyńska od wielu miesięcy zmaga się z poważną chorobą, a jej koledzy z uczelni chcieli jej w tym pomóc. Prowadzili sprzedaż różowych ciasteczek, zbierali pieniądze do puszki, a na koniec zorganizowali koncert charytatywny, z którego dochód także przeznaczono na ten cel. Znaleźli kilkoro darczyńców (szczególne podziękowania dla Krystiana Leńczuka, studenta PWSZ AS za przekazanie swoich prac plastycznych), dzięki którym były fanty do licytacji podczas koncertu zespołu Body Electric.

W sumie udało się zebrać nieco ponad 2,6 tysiąca złotych i ta kwota zasiliła konto fundacji, wspierającej leczenie Natalii.

A dla wszystkich, którzy wzięli udział w tej akcji najlepszą wiadomością była informacja, że ostatnie badania pokazały, iż choroba u Natalii się cofa i jest coraz większa szansa na pełne wyzdrowienie „Różowej”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group