Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 2319
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Studenci w wałbrzyskim Teatrze Lalki i Aktora

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 8 stycznia 2013, 12:50
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu po raz kolejny udowadnia, że jest teatrem poszukującym i otwartym na nowe wyzwania, nie tylko repertuarowe i niekoniecznie związane z teatrem dla dzieci.

Teatr chce być nadal miejscem spotkań młodych i kreatywnych ludzi, dlatego podjął współpracę ze Studenckim Kołem Naukowym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu. Za główny cel Teatr i Uczelnia uznały popularyzowanie działalności artystycznej, kształtowanie wrażliwości teatralnej studentów oraz ich potrzebę obcowania ze sztuką.

Powstała grupa teatralno-kabaretowa, która w wałbrzyskim Teatrze Lalki i Aktora będzie pracować nad tworzeniem spektakli i pokazów teatralnych, a także czynnie uczestniczyć w różnych działaniach promocyjnych. Inspiracją do utworzenia owej grupy była 1. edycja warsztatów improwizacyjnych z Kabaretem Nic Nie Szkodzi, która odbyła się
w październiku ubiegłego roku. Kolejna edycja warsztatów już 26 stycznia. Szczegóły pod nr. telefonu 74 666 73 40. Zapraszamy!

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group