Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 4546
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Stypendia dla uczniów

Piątek, 19 października 2018, 8:43
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Stypendia dla uczniów
Fot. red
Prezydent Roman Szełemej wydał zarządzenie w sprawie przyznania stypendiów za szczególne osiągnięcia w nauce dla uczniów szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych.

Stypendia dla uczniów w wysokości: 150 zł miesięcznie dla uczniów szkół podstawowych, 200 zł miesięcznie dla uczniów oddziałów gimnazjalnych, 250 zł miesięcznie dla uczniów szkół ponadpodstawowych wypłacane będą przez okres 10 miesięcy w roku szkolnym 2018/2019.

Prezydent przyznał stypendia za szczególne osiągnięcia w nauce po klasyfikacji rocznej w roku szkolnym 2017/2018 następującym uczniom wałbrzyskich szkół:

1. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 - Aleksandra Sznel

2. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 - Lena Joanna Nowacka, Krzysztof Żałobka

3. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 - Julia Suchańska

4. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 - Wiktoria Boś

5. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 37 - Paweł Modrakowski

6. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 37 gimnazjum - Daniel Piotrowski,

7. Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 - gimnazjum - Zuzanna Słapek, Szymon Kłapiński, Weronika Mielczarek, . Hanna Lupierz

8. Zespół Szkół nr 4 - gimnazjum - Dawid Lewandowski

9. Zespół Szkół nr 3 - gimnazjum - Artur Kasprzyk

10. Zespół Szkół nr 2 - gimnazjum - Wojciech Kosmalski, Jakub Anioła, Julia Jungiewicz, Andrzej Sylwester Krzyśków, Jakub Mikłasz, Dominika Alina Wanago

11. Zespół Szkół nr 1 - gimnazjum - Hubert Jakubowski, Zofia Październiak, Alicja Ławniczak, Julia Ryfa, Wiktoria Pasterska, Joanna Sulanowska

12. Zespół Szkół nr 1 - Barbara Miziołek, Alicja Lichorobiec, Olga Pyka, Magdalena Małowska, Kinga Sztonyk

13. Zespół Szkół nr 2 - Agnieszka Dziwak, Mateusz Kiczak, Kacper Ludwig, Bartłomiej Krupowicz, Adam Aleksander Mikoś, Zuzanna Eliza Grelewicz, Maja Mitura, Wiktoria Dybizbańska, Oliwia Andrasz, Kinga Skorupska, Wiktoria Chort, Aleksandra Majerska

14. Zespół Szkół nr 3 - Martyna Babecka

15. Zespół Szkół nr 4 - Klaudia Kotowska, Oskar Skupin, Jakub Szczęsny

16. Zespół Szkół nr 5 - Anna Justyna Kępska, Marcin Prask, Szymon Frączek, Wojciech Góral,

17. Zespół Szkół nr 7 - Roksana Marta Studzińska, Justyna Borek, Wioleta Franciszkiewicz, Natalia Patrycja Szkólska, Sylwia Katarzyna Sołysiak, Izabella Diana Kapczyńska

18. Zespół Szkół Politechnicznych ENERGETYK - Bartosz Warszczuk.

Twoja reakcja na artykuł?

8
80%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
10%
Złości
1
10%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group