Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 3572
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Sukces funkcjonariuszy

Sobota, 5 października 2019, 6:44
Aktualizacja: Niedziela, 6 października 2019, 7:46
Autor: red
Wałbrzych: Sukces funkcjonariuszy
Fot. KMP Wałbrzych
Środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których łącznie można było wykonać ponad 2200 porcji handlowych narkotyków, ujawnili i zabezpieczyli w minioną środę w dwóch wałbrzyskich mieszkaniach policjanci kryminalni Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, przy współpracy z funkcjonariuszami drugiego komisariatu.

Policjanci kryminalni - wykorzystując informacje operacyjne - ustalili, że 29-latek w mieszkaniu w dzielnicy Biały Kamień przechowuje narkotyki w postaci amfetaminy. Podczas przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze w lodówce znaleźli woreczki, w których znajdowały się środki psychotropowe, z których można było wykonać łącznie blisko 1800 tysięcy porcji handlowych tych narkotyków.

W tym samym czasie dzielnicowi drugiego komisariatu wraz z policjantami kryminalnymi tej jednostki oraz funkcjonariuszami kryminalnymi wałbrzyskiej komendy w jednym z mieszkań – tym razem w centrum miasta – zatrzymali 34-latkę, która przy sobie posiadała narkotyki w postaci amfetaminy, z których można było wykonać 460 porcji handlowych tych środków psychotropowych.

Oboje podejrzani za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości amfetaminy wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10. 29-latek oraz 34-latka objęci zostali dozorem policyjnym.

Twoja reakcja na artykuł?

3
38%
Cieszy
1
13%
Hahaha
2
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group