Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 4855
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Świadkowie poszukiwani

Środa, 27 lipca 2011, 16:18
Aktualizacja: 16:19
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Świadkowie poszukiwani
Fot. red
Wałbrzyska policja poszukuje świadków trzech wypadków samochodowych, do jakich doszło na drogach powiatu wałbrzyskiego.

25 czerwca około godziny 22:35 w Wałbrzychu przy ulicy Senatorskiej, pomiędzy numerami budynków 7 a 9, miał miejsce wypadek drogowy. Z zeznań 44-letniego mężczyzny wynika, że idąc ulicą przy prawej krawędzi jezdni został on potrącony przez samochód, który nie zatrzymał się na miejscu zdarzenia. Według 44-latka, pojazd, który go potrącił, to Volkswagen Golf II lub Volkswagen Polo koloru ciemnego. Pojazd poruszał się z charakterystycznym warkotem świadczącym o nieszczelności układu wydechowego. Pieszy w wyniku wypadku doznał złamania kości śródstopia.

22 czerwca pomiędzy godziną 17.00 a 18.00 w Wałbrzychu przy ulicy Chrobrego na przejściu dla pieszych miał miejsce wypadek drogowy. Z zeznań 16-letniej dziewczyny wynika, że przechodząc przez jednię na oznakowanym przejściu dla pieszych, idąc od strony budynku MPK w kierunku apteki, nieustalonej marki pojazd najechał jej na lewą nogę powodując uszkodzenie ścięgna Achillesa. Samochód nie zatrzymał się na miejscu zdarzenia.

23 czerwca około godziny 17:00 w Strudze przy ulicy Głównej, pomiędzy posesjami numer 35 a 37, miał miejsce wypadek drogowy. Z zeznań 25-letniego mężczyzny wynika, że jadąc na rolkach ulicą przy prawej krawędzi drogi został potrącony przez samochód, który nie zatrzymał się na miejscu zdarzenia. Mężczyzna doznał złamania lewej ręki. Według 25-latka, ten pojazd był w kolorze zielonym lub niebieskim, a wyglądem i gabarytami przypominał Daewoo Tico, Fiata Seicento lub Fiata Cinquecento. Brak jest jakichkolwiek danych na temat numerów rejestracyjnych.

W związku z powyższymi zdarzeniami policja prosi wszystkie osoby, które widziały przebieg tych wypadków lub posiadają jakiekolwiek informacje w tych sprawach, o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2, osobiście lub telefonicznie pod numerem 74/ 84 20 210 (sekretariat), bądź nr alarmowy policji 997.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group