Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 2858
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdniczanka w Mam Talent, czyli niech żyją pośladki?

Wiadomości: Kraj, Region
Sobota, 14 listopada 2009, 22:44
Aktualizacja: 22:54
Autor: MaTa/Swidniczka
Fot. TVN
Ula „Afro” Fryc wystąpiła w sobotnim półfinale programu „Mam talent”. Czy to świdniczanka wygra program i zgarnie 300 tysięcy złotych? Dla Świdnicy Ula już jest zwyciężczynią.

Dziś Ula swoim tańcem porwała widownię. Świdniczanka jest vice mistrzynią świata w dancehall i podwójną mistrzynią Polski w tym tańcu. Podczas mistrzostw Jamajki zajęła drugie miejsce. Jej pupie i niezwykłym umiejętnością przyglądało się nie tylko jury w składzie: Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki, nie tylko Świdnica, ale i cała Polska. – Mam jedno pytanie, czy potrafisz też klaskać pośladkami– zapytał Ulę zaraz po występie Kuba Wojewódzki. – Jesteś jak żywa reklama środka na hemoroidy – skwitował.

Zachwycona była Małgorzata Foremniak. – Mnie się podobało, bo dajesz wolność ciału. Pierwszy raz w życiu żałuję, że nie jestem facetem. Podobne zdanie miała Agnieszka Chylińska. – Jesteś cholernie odważną dziewczyną – stwierdziła, krótko tuż po występie.

Ula zaprezentowała swój talent jako trzecia. Czy zatańczy dla nas w wielkim finale? Na pytanie, czy wśród osób, które wystąpiły 14 listopada jest potencjalny zwycięzca Małgorzata Foremniak odpowiedziała: - Oczywiście, ale nie tylko jeden zwycięzca. Jest już parę takich czarnych koni.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group