Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 2468
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Orkiestra już się stroi

Wiadomości: Świebodzice
Piątek, 9 stycznia 2015, 6:20
Aktualizacja: 7:11
Autor: opr.red.
Fot. www.swiebodzice.pl
Przed nami 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do pracy gotowych jest już 114 wolontariuszy, program Finału zapięty na ostatni guzik, zatem w niedzielę, 11 stycznia, organizatorzy zapraszają wszystkich świebodziczan do hali Ośrodka Sportu i Rekreacji, by wesprzeć opiekę medyczną nad seniorami i dziećmi, a także pomóc w zakupie sprzętu na dziecięce oddziały onkologiczne i pediatryczne.

To ma być "odlotowy" Finał.

- Nasze świebodzickie wielkie granie rozpoczynamy o godz. 11.00 na Stadionie im. Ludwika Paluszaka, ul. Sportowa15, meczem MKS Victoria Liga Okręgowa z AZS PWSZ Wałbrzych Liga Kobiet, a oficjalnie - o godz. 13.00 – w hali widowiskowo- sportowej przy ul. Mieszka Starego 4 - mówi Zofia Marek, szefowa świebodzickiego Sztabu WOŚP. - Zapraszamy na fantastyczny, 7-godzinny program, pyszne domowe ciasta, koncerty zespołów, występy dzieci, i oczywiście licytację gadżetów.

Wśród przekazanych Orkiestrze prezentów do licytacji są m. in. biżuteria sutasz, srebro, rękodzieło, obrazy, witraże, gadżety Fundacji, ale także przejazdy zabytkowym wozem bojowym, strzelanie z łuku oraz tytułowe „odlotowe” atrakcje - przeloty samolotem dla 3 osób, szybowcami dla 3 osób i kurs spadochronowy oraz zasobnik na spadochron - wszystko to przekazane przez Towarzystwo Lotnicze ze Świebodzic. Ale to nie koniec, dary wciąż napływają. Świebodzicki Finał to także zbiórka krwi w godz. 12.00-16.00 w holu Gimnazjum nr 2.

- Zapraszam gorąco na orkiestrowe granie wszystkich świebodziczan! Po prostu bądźmy razem w tej „letniej zadymie” w środku zimy, cieszmy się, niosąc radość i nadzieję innym - zachęca Zofia Marek.

Szczegółowy program jest dostępny na plakacie.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~rubens 9-01-2015 9:24
Wczoraj na Torwarze doszło do niebywałego skandalu kiedy to Owsiak podczas konferencji prasowej zapytany przez jednego z dziennikarzy o rozliczenia Orkiestry i swoich spółek nakazał swoim dresiarzom wyrzucenie tego dziennikarza z publicznego miejsca jakim było pomieszczenie konferencyjne. Coś tu jest nie halo z ta Orkiestrą.
~rś 9-01-2015 10:37
Ten Rachoń to też dresiarz, tylko że skrajnie prawicowy. A z Orkiestrą jest halo i znów będzie grała dla potrzebujących. Inna sprawa, że dewoci z dewotkami na Jasnej Górze nie takie rzeczy robili wobec dziennikarzy jak ochrona Owsiaka na Torwarze.Jakoś dresiarz Rachoń tego nie potępiał. Nie potępiał podpalaczy wozu TVN...Nie potępia brutalnego, chamskiego języka wielu prominentnych działaczy PiS...
~Romuald 9-01-2015 13:28
Ja rodzinki Owsiaków sponsorować nie będę.
~pełny_śmiech 9-01-2015 19:23
Owsiak i tak z przesadną grzecznością pobył się z konferencji tego 'dziennikarza'... to był zwykły wojownik prawicowej sceny, tym samym nie można mylić go z dziennikarzem. Rubens - obudź się! :) jak nie pomagasz to nie przeszkadzaj.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group