Wtorek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 2814
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świebodzice: W parku na rockowo

Środa, 9 lipca 2014, 6:20
Autor: opr.red.
Świebodzice: Świebodzice: W parku na rockowo
Fot. użyczone/www.swiebodzice.pl
Energetyczny występ niemieckiego zespołu grającego rock chrześcijański – OpenTheaven, mogli podziwiać świebodziczanie, którzy 6 lipca, zdecydowali się spędzić niedzielne popołudnie w scenerii parku miejskiego. Słoneczna pogoda sprawiła, że w muszli koncertowej pojawiło się tego dnia wielu Mieszkańców.

Koncert rozpoczął o godz. 15:00 Burmistrz Świebodzic Bogdan Kożuchowicz, który witając zebranych życzył im niezapomnianych przeżyć muzycznych. Jako pierwsi zaprezentowali się członkowie wałbrzyskiej grupy BroBand. Zespół zagrał publiczności covery znanych i lubianych przebojów, których brzmienie wielu z widzów zachęciło do tańca.

Po czterdziestominutowym występie wałbrzyszan, na scenie pojawili się muzycy z OpenTheaven. Czwórka z Goerlitz dała prawdziwy popis swoich umiejętności, sprawnie łącząc ciężkie brzmienia gitary elektrycznej, niskiego, tubalnego głosu lidera zespołu Detlefa Knofela z przejmującym brzmieniem skrzypiec i religijnymi tekstami. Muzyczny eklektyzm bardzo przypadł do gustu publiczności, która po koncercie nagrodziła muzyków gromkimi oklaskami.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group