Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 4666
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Szad w K–10

Niedziela, 27 lutego 2011, 12:55
Aktualizacja: Poniedziałek, 28 lutego 2011, 7:10
Autor: Sven
Wałbrzych: Szad w K–10
Fot. Sławomir Pawlik
– Podobno 21 gramów waży ludzka dusza i tyle siebie dam słuchaczom wraz z moim solowym albumem – zapowiedział Szad. Czy tak jest, mogła sprawdzić wałbrzyska publiczność w klubie K–10.

Koncert w klubie K-10 był jednym z pierwszych, promujących solową płytę pt. „21 gramów” wałbrzyskiego rapera Szada. Artysta uznał, że już czas na solowy debiut, bo jak powiedział w jednym z wywiadów:
- To naturalna kolej rzeczy, że stajemy się coraz starsi, a każdy artysta ma chyba w sobie potrzebę zrealizowania się bez kompromisów i wypośrodkowań i tak też się stało.

Płyta zawiera 21 utworów i utrzymana jest w klasycznej konwencji „brudnego” rapu. Większość z nich publiczność usłyszała w K-10. Niektóre utwory Szad zapowiadał w szczególny sposób. Tak było w przypadku „Szukając drogi do Zion”:
– To nasze spojrzenie na część branży, na panujący w niej egoizm. To jest o tym, że w polskim rapie już prawie nie ma wartości, które kiedyś nas ujęły – tłumaczył Szad.

Publiczność, choć nie tak liczna, jak podczas niedawnego koncertu Kamila Bednarka, zrewanżowała się artystom, oddając także część swojej duszy i bawiła się znakomicie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group