Poniedziałek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 1641
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Szafir zaprasza do treningów

Czwartek, 19 marca 2015, 15:06
Aktualizacja: 15:06
Autor: PAW
Wałbrzych: Szafir zaprasza do treningów
Fot. red
Uczniowski Klub Sportowy „Szafir” wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu i zainteresowaniom młodych ludzi na doskonalenie i trenowanie pływania rozszerzył swoją działalność o Sekcję Pływacką.

Wiele dzieci przejawia duże umiejętności i zdolności pływackie. Ponad tysiąc uczniów wałbrzyskich szkół podstawowych uczy się aktualnie w programie Powszechnej Nauki Pływania. Ra rynku jest około 10 prywatnych szkółek nauki pływania.

UKS „Szafir” dąży do stworzenia grupy pływackiej trenującej i reprezentującej nasze miasto na zawodach nie tylko na Dolnym Śląsku, ale również na zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej.
- Trenujemy na dwóch najnowocześniejszych basenach w Wałbrzychu: Aqua-Zdroju i przy Zespole Szkół Nr 4 w Wałbrzychu, gdzie UKS „Szafir” ma swoją siedzibę. W związku ze sprzyjającymi warunkami do rozwoju pływania sportowego UKS obejmuje opieką trenerską dzieci i młodzież poprzez kompleksowe podejście do treningu pływackiego: dwa treningi dziennie, zajęcia ogólnorozwojowe uzupełniające oraz zajęcia warsztatowe z dietetyki i psychologii sportu – mówią przedstawiciele Szafira.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group