Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 4573
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Szansa na ciekawą pracę

Piątek, 16 kwietnia 2010, 8:36
Aktualizacja: 12:40
Autor: Sven
Wałbrzych: Szansa na ciekawą pracę
Szkolenie daje możliwość znalezienia zatrudnienia w branży turystycznej
Fot. red
Wałbrzych jest kreowany na miasto turystyczne. Co prawda miasto jeszcze nie przyciąga tłumów turystów, ale za to okolicę mamy nie tylko piękną i kojącą zszargane nerwy, ale również mogącą dać zatrudnienie.

Działające od dziesięciu lat Stowarzyszenie Ecoeurowieś organizuje między innymi kursy dla pilotów wycieczek i przewodników sudeckich. Właśnie na dniach rozpocznie się kolejna edycja takich szkoleń.

Zajęcia teoretyczne prowadzić będą wykładowcy Instytutu Turystyki PWSZ w Wałbrzychu, wrocławskiej AWF i Wydziału Historii i Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego. Zajęcia praktyczne poprowadzą doświadczeni piloci wycieczek, przewodnicy sudeccy oraz ratownicy GOPR i lekarze. Po takim szkoleniu istnieje szansa znalezienia pracy w turystyce i realizowania własnych pasji podróżniczych.

Niestety roczny kurs na przewodnika sudeckiego kosztuje 2100 zł. Ale zapewne można kwotę tę rozłożyć na raty. Kurs na pilota wycieczek trwa trzy miesiące i kosztuje 750 zł. Zajęcia mają odbywać się z reguły w soboty i niedziele. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 17 kwietnia (sobota) o godzinie 14.00 w siedzibie Stowarzyszenia w „Gościńcu Nowa Wioska” w Dziećmorowicach, przy ulicy Nowa Wieś 155.

Organizator szkoleń zaprasza wszystkich zainteresowanych kursami przewodników sudeckich i pilotów wycieczek, niezależnie od tego, czy zgłosili wcześniej chęć uczestniczenia w kursie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group