Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1736
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szansa na międzynarodową karierę

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 18 marca 2010, 20:33
Aktualizacja: 20:35
Autor: PAW
Fot. organizatorzy
Na naszym terenie rozpoczęły się już castingi na wybór Miss Polonia Regionu Wałbrzyskiego 2010. Najpiękniejsze kobiety z regionu wałbrzyskiego mogą liczyć na start w konkursie ogólnopolskim.

Pierwsze kandydatki mają już za sobą castingi, które odbyły się w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju. W kolejnych dniach panie znów będą brały udział w castingach, które odbędą się w Teatrze Zdrojowym oraz na Hali Targowej Manhatan.

Tegoroczna edycja Miss Polonia Regionu Wałbrzyskiego 2010 zapowiada się bardzo interesująco. Oczywiście nie wszystkie kandydatki mają szanse na zwycięstwo, bowiem trzeba spełnić określone warunki. Zainteresowane panie muszą mieć co najmniej 170 cm wzrostu, posiadać obywatelstwo polskie, być bezdzietnymi pannami i co ważne, nie mieć tatuażu w widocznym miejscu. Oprócz tego należy zmieścić się w przedziale wiekowym pomiędzy 18. a 24. rokiem życia.

Kandydatki wezmą udział w rozmowach kwalifikacyjnych i sesjach zdjęciowych. Gala finałowa Miss Polonia Regionu Wałbrzyskiego 2010 odbędzie się podczas obchodów Dni Szczawna-Zdroju, a więc 29 maja. Wtedy to w Teatrze Zdrojowym zostaną wybrane najpiękniejsze kobiety z naszego regionu. I te, które zostaną wyłonione jako zwyciężczynie, wezmą udział w finale Dolnego Śląska i będą miały okazję awansować do etapu ogólnopolskiego.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group